Dinokrokové naučí vaše děti anglicky

výuka jazyků pro děti

Nejspíš vám název nic moc neříká a ptáte se sami sebe, kdo, že to naše děti naučí anglicky? Zkrátka dinokrokové Hocus a Lotus, kteří jsou hlavními představiteli Angličtina pro děti. Dětský svět je plný her a fantazie. Jak nejlépe se něco naučit než přirozenou cestou? Postavičky Hocus a Lotus představují veselé kamarády v dětském světě plném her a dobrodružství. Jde o inovativní metodu, která umožňuje dětem zábavnou formou poznávat jiné jazyky, jako je: ANGLIČTINA, NĚMČINA, ITALŠTINA, ŠPANĚLŠTINA, FRANCOUZŠTINA. Možná vás bude zajímat, že Hocus a Lotus jsou vlastně malí cestovatelé a jezdí za dětmi do mateřských školek po celé České republice. A jak je to vůbec možné? Umožňuje jim to propracovaný franchísový program akreditovaný MŠMT ČR a tak tyto dvě báječné postavičky mohou být dnes tady a zítra jinde. Mimo rozzářených dětských očí a úsměvů mají za úkol nenásilnou formou seznámit děti s cizími jazyky. Není nutné zdůrazňovat, že základním kritériem pro děti, je zábava.

Jak probíhá vyučovací hodina?

Jazykové kurzy pro děti probíhají formou magické vyučovací hodiny, která je rozdělena celkem do čtyř bloků a v každé společně s Hocusem a Lotusem prožijí jeden příběh. Vše probíhá hrou ve formě divadelního představení, kde nechybí ani muzikální zpracování, které děti milují. Obsahem je animovaná pohádka, četba a opakování pomocí zábavných aktivit. Pro přechod z jednoho světa do toho druhého: tedy do světa Hocuse a Lotuse z česky mluvícího světa do světa, kde se používá cizí jazyk, pomáhají „magická trička“. Děti se postaví do kruhu a uchopí se za ruce. Nyní vysloví magickou formuli – kouzlo. Tímto se přenesou do jiného světa, avšak musí ještě pomalu napočítat do deseti v novém jazyce. Děti předškolního věku se tak nenásilnou formou mohou začít učit cizí jazyky, aniž by u nich vzbuzovaly odpor z pocitu, že něco musí. Zkrátka své kamarády si zamilují a budou se na ně pokaždé těšit a tím poroste i jejich slovní zásoba.

Zdroj obrázku: http://www.hocus-lotus.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>