Kam vyrazit s dětmi za zábavou i poznáním?

more2

Ačkoli nám prázdniny daly poslední sbohem, volnější začátek školního roku doslova vybízí k odjezdu na příjemnou dovolenou, která se stane poslední tečkou za letošní sezónou. Proč nevyužít klidnějšího režimu a neodjet společně s dětmi na místo, které slibuje nejen spoustu zábavy a legrace, ale i zajímavé poznání a zážitky, na které se nezapomíná? Uvidíte, že vaše dítka tento nápad jedině ocení a ani vy nepřijdete zkrátka. V následujících řádcích vám poradíme, jakým směrem by se měly vydat vaše kroky!

Dobrodružství i exotiku zažijete jedině v Thajsku!

Od dovolené každý očekává něco jiného. Skloubit představy všech členů domácnosti, zvláště pak malých dětí, je mnohdy náročnější, než se na první pohled zdá. Vyrazte proto na místo, které je dokonalým spojením všech přání i představ a kterému se ne nadarmo přezdívá „ráj na zemi“. Thajsko je země plná pohodové nálady, svobody, dobrodružství a exotiky, jež ve vás zanechá příjemné vzpomínky. Děti si velice dobře zvykají na místní klima a kuchyně dokáže potěšit jejich mlsné jazýčky.

Příjemná atmosféra a rodinné zázemí

Mnoho rodičů má z cestování s dětmi strach především kvůli cílovému ubytování a celkové atmosféře, která v destinaci panuje. V českém resortu na pláži Klong Dao, jež se nachází na ostrově Koh Lanta se vám i vašim ratolestem zaručeně bude líbit. Nejenže zde panuje skutečně příjemná a vlídná atmosféra, ale zároveň vám zde bude poskytnuto rodinné zázemí se vším, co ke spokojenému a ničím nerušeném pobytu potřebujete. O vás i vaše dítka tak bude postaráno jako v bavlnce!

plaz

Objevte rozmanitost podvodního světa

Abyste krásu Thajska poznali skutečně se vším všudy, nesmíte sami sebe ochudit o rozmanitost podvodního světa. Budete mile překvapeni, jaké nádhery se skrývají pod vodní hladinou! Společně s většími dětmi tak můžete absolvovat kurz potápění, který vás nejen naučí něčemu novému, ale zároveň vám umožní vidět tuto krásnou zemi z úplně jiného úhlu. Lokalit vhodných k potápění či oblíbenému šnorchlování je v Thajsku celá řada, vybrat si tak můžete takové, jež pro vás bude svým způsobem nejzajímavější.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>