Kinetický, ale i tekutý písek

kinetický písek

Mnoho rodičů již přemýšlí, co mají koupit svým dětem k Vánocům. Vybrat ten super originální dárek, není vůbec jednoduché. I když si sednete se svým dítětem a napíšete dopis Ježíškovi, často jsou v něm napsané prapodivné hračky, které buď stojí mnoho peněž, nebo se nedají jen tak koupit. Ano děti prostě milují originální, nevšední dárky.

Letošním hitem Vánoc bude kinetický, nebo tekutý písek

O co se jedná? A je to vhodný dárek? Něco málo vám o něm napíši. Jelikož jsem sama maminkou, určitě jsem hledala zdravotně nezávadné hračky, které by jednak mohly dítko něčím nevšedním zaujmout, ale zároveň jsem se nemusela bát, že by si mohli nějak ublížit. Zdravotně nezávadné hračky jsou vždy klíčovým parametrem pro ať už jakýkoliv nákup hraček, či potravin, oblečení. A tak jsem něco objevila. Kinetický, ale i tekutý písek.

Nekonečná zábava

Tento písek vás zaujme hned na první dotyk. Je velice jemný, sametově hebký, lehký, má zlatavou barvu. Když si s ním budete stavět bábovičky, hrady, či různé motivy, určitě vás překvapí v tom, že je dostatečně pevný. Ano je tak pevný, jako by byl mokrý. Ale při tom není a nikdy nevyschne. Navíc, i když se vám podaří na tento písek vylít vodu, vytvoří se chumáčky písku, které vypadají jako bublinky, či sněhové vločky. A to teprve ta pravá zábava pro děti. I když jeho pořizovací cena je o něco vyšší, dokážete s tímto pískem vyčarovat úsměv, radost, smích vašeho dítěte a zažijete s ním nekonečnou zábavu. Je nezávadný, netoxický, splňuje přísná kritéria bezpečnosti a je doporučen dětem od 3 let.

Obrázek: zaubersand.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>