Pusťte dětem pohádku na velkém plátně prostřednictvím projektoru

Pustte detem pohadku na projektoru

Máte doma neposedného čertíka? Nevydrží vaše hyperaktivní dítko u jedné činnosti ani pět minut? Neustále kontrolujete, co drží v rukou, na kterou skříň se snaží vylézt nebo jakou další neplechu hodlá během následujících minut provádět? Pak musíte mít vskutku ocelové nervy a dostatečnou zásobu trpělivosti. Je pochopitelné, že i vy si ale potřebujete čas od času oddychnout a načerpat síly pro plnění dalších nelehkých rodičovských povinností. Každá minutka volna je pro vás tedy takovým malým zázrakem. My vás na následujících řádcích seznámíme s jedním tipem, díky kterému pro sebe můžete vyšetřit třeba i hodinku nebo hodinku a půl volna.

Oblíbená pohádka na obřím plátně

Tímto tipem je pořízení domácího projektoru, se kterým můžete i svůj obývací pokoj, pokoj vašeho dítka, pracovnu nebo halu pro hosty proměnit v domácí kino. Za sledování filmů v nadčasové audio-vizuální kvalitě následně již nezaplatíte ani korunu navíc! Pokud porovnáte klasické rozměry obyčejného televizoru a rozměry plátna, dospějete k závěru, že život bez domácího projektoru snad ani neměl smysl. A co teprve vaše dítka! Ta budou z nečekaně velkého obrazu zcela unešená.

Hodina vytouženého klidu

Pokud zvolíte správný žánr pohádky a stupeň oblíbenosti u vašeho dítka, pak si můžete užívat dlouhé minuty klidu a pohody. Dítko jednoduše posadíte před obří plátno a prostřednictvím domácího projektoru, který může být položen na zemi nebo za pomocí speciálního držáku umístěn pod stropem, mu pustíte oblíbeno pohádku nebo seriál. Ovládání projektoru je velmi snadné a zvládne jej každý bez rozdílu. Pokud byste v průběhu času zpozorovali horší kvalitu obrazu nebo nižší svítivost, není nic lehčího, než projektor očistit nebo vyměnit jeho lampu. Tuto výměnu zvládnete sami nebo ji můžete nechat na odbornících ve specializovaných servisech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>