Vše pro vaše nejmenší zlatíčka

detsky-pokoj

Čekání na nový přírůstek do rodiny je v životě rodiče snad tím nejkrásnějším obdobím vůbec. Najednou řešíte, jak uspořádat svůj domov tak, aby byl bezpečným zázemím pro vašeho malého drobečka. Na tomto webu naleznete spoustu nádherného dětského nábytku i kojeneckého zboží. Hledáte-li netradiční a originální interiérové doplňky, jste na správné adrese.

Dětské pokojíčky bezpečně a netradičně

Výběr nábytku do dětského pokoje rozhodně není záležitostí několika hodin nebo dnů. Jedná se o sáhodlouhý proces, který je nutno předem pečlivě rozplánovat. Maximálního komfortu a bezpečí dosáhnete výběrem kvalitního nábytku a nezbytných doplňků, které promění dětský pokoj v oázu klidu. Způsobů, jak zařídit dětský pokoj je velká spousta. Pojďme se tedy společně podívat alespoň na základní pravidla, která je nutno při zařizování nového pokoje pro dítě dodržovat.

Dětsky pokojJak zařídit dětský pokoj?

Při zařizování dětského pokoje bychom rozhodně neměli šetřit na kvalitních materiálech. Pokud zařizujeme dětský pokoj pro nově příchozího člena rodiny, jistě budeme vybírat celou pokojovou stěnu, která bude plná poliček, zásuvek, menších, či větších skříní a dalších nezbytných doplňků. Dbát bychom však v první řadě měli na maximální bezpečnost dítěte, což znamená: žádné ostré hrany, ani rohy, skleněné vitríny apod. Důležité je také zajištění všech zásuvek a dalších elektrických zdrojů.

Náš tip: V dnešní době již existují tzv. „záslepky“ do zástrček, které oceníte zvláště u nejmenších dětí.

Základy zásady pro bezpečný a komfortní dětský pokoj

  • Vybírejte kvalitní zboží i materiály
  • Dbejte na absolutní hygienickou nezávaznost použitých materiálů
  • Přizpůsobte pokoj věku a potřebám dítěte
  • U starších dětí dbejte na jejich soukromí
  • Matraci postele měňte každých deset let
  • Pokoj musí být náležitě osvětlen
  • Vyvarujte se agresivních barev

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>